Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pickit, Xpick auto zbieranie itemow

Go down 
AutorWiadomość
brix11




Liczba postów : 1
Join date : 12/08/2010

Pickit, Xpick auto zbieranie itemow Empty
PisanieTemat: Pickit, Xpick auto zbieranie itemow   Pickit, Xpick auto zbieranie itemow EmptyCzw Sie 12, 2010 2:49 am

Witam!
Szukam od niedawna programiku do DII LoD 1.13, który będzie automatycznie zbierał lepsze przedmioty ( np. unikaty, z zestawu itp. ). Znalazłem coś o nazwie pickit bądź xpick ale nie mam pojęcia co zrobić żeby wszystko działało jak należy. Nie znalazłem praktycznie żadnego poradnika, a jak już to albo nie działają żadne linki, albo błąd 404. Więc zwracam się do was bo jestem w tym kompletnie zielony. Jeżeli mógłby mi ktoś napisać krok po kroku co trzeba pobrać, jak zainstalować itp. to byłbym niesamowicie wdzięczny Very Happy . Oczywiście prosiłbym żeby ktoś pokazał jak skonfigurować owy program by zbierał to co chcemy :]. A mianowicie chcę aby zbierał w kolejności ( chyba że się nie da ):
Złote, zielone, żółte przedmioty oraz złoto, runy i kamienie Very Happy Very Happy wiem wiem duże wymagania, ale jeżeli da się tak zrobić bardzo proszę żeby ktoś mi to dokładnie wytłumaczył. Jeśli nie da rady wszystkiego to najbardziej mi zależy na itemach i złocie bo to wiem że się da Very Happy

Czekam na szybką i klarowną odp i z góry dziękuję Cool
Pozdro!
Powrót do góry Go down
 
Pickit, Xpick auto zbieranie itemow
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pomoc-
Skocz do: